top of page
ideasoft.png

IdeaSoft olarak 2005 yılından beri internetten satış yapmak isteyen tüm işletmeler için e-ticaret yazılımını bir bütün olarak sunuyoruz. Bizimle çalışan mevcut 12.000+ e-ticaret sitesine altyapı hizmeti sunarak Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunuyoruz. Sunduğumuz çözümler ile online mağaza açmaktan satışları artırmaya kadar tüm e-ticaret süreçleri için firmalara yardımcı oluyoruz. Kullanıcı dostu e-ticaret yönetim panelimiz, ücretsiz e-ticaret sitesi tasarımlarımız, e-ihracat modülümüz, tek tıkla reklam vermeyi sağlayan OtoPilot ürünümüz, uygulama mağazamız IdeaSoft App Store ve diğer pek çok hizmetimiz ile işletmeler için e-ticareti kolaylaştırıyoruz.

Stocksy_txp4097eb0f0g4300_OriginalDelivery_2270575.jpg
 • Facebook İşletme Hesabı’nın yaratılması

 • Facebook ve Instagram sayfa ve mağazalarının oluşturulması

 • Ürünlerin ve ürün bilgilerinin Facebook kataloğa aktarımı

 • Paylaşımlarda ürünlerin etiketlenebilmesi

 • Katalogdaki ürünler için kolayca reklam yayınlama imkanı

 • Facebook Pixel ve Dönüşümler API’si entegrasyonu

 • Offline mağaza verisinin reklam hedeflemesinde kullanılabilmesi

 • Veri akışının güçlenmesi ile odaklı hedefleme,
  artan reklam performansı

 • Whatsapp ve Messenger entegrasyonları

 • Müşteri ile iletişiminin kolaylaşması, memnuniyetin artışı

 • IdeaSoft OtoPilot ile kurulum, yönetim ve takibin
  uzmanlarca yapılabilmesi

GettyImages-1124741514.jpg

FACEBOOK BUSINESS EXTENSION

 

Facebook’un işletmelere sunduğu çok sayıda çözüme IdeaSoft ile kolayca erişebilirsiniz. IdeaSoft App Store üzerinden sadece birkaç adımda ücretsiz olarak yüklenebilecek Facebook Business Extension sayesinde;

ve çok daha fazla faydaya tek bir uygulama üzerinden erişebilirsiniz.

FACEBOOK CONVERSION API

 

Facebook Conversion API (CAPI), tüm limitlerden kurtularak hem e-ticaret sitenizin ziyaretçilerinin kim olduğunu öğrenmenizi hem de daha odaklı hedefleme ile yüksek performanslı reklamlar yapabilmenizi sağlar.

 

IdeaSoft’un sunduğu entegrasyon ile sadece birkaç adımda e-ticaret sitenizde Facebook CAPI’yi kullanmaya başlayabilirsiniz. Gezilen sayfalar, sepete eklenen ürünler, tamamlanan siparişler ve pek çok başka datayı takip edebilir, hedef kitle seçeneklerinizi artırabilir, Facebook ve Instagram reklamlarından aldığınız performansı üst seviyeye çıkartabilirsiniz.

BUSINESS MESSAGING

 

IdeaSoft App Store üzerinden ücretsiz olarak sunduğumuz uygulamalar sayesinde müşterileriniz ile kolayca iletişime geçebilirsiniz. Facebook’un sunduğu mesajlaşma programlarını IdeaSoft App Store üzerinden Facebook Business Extension uygulamasını kurarak ya da WhatsApp ve Messenger uygulamalarını yükleyerek ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

WhatsApp ve Messenger’ın güvenilir altyapısı, kolay kullanımlı arayüzü, zaman ve mekan fark etmeksizin sorulan sorulara yanıt verme imkanları sayesinde hem müşteri memnuniyetini hem de satışlarınızı artırabilirsiniz.

REKLAM PLATFORMU

 

IdeaSoft App Store’dan yükleyebileceğiniz Facebook Business Extension uygulaması ile sadece birkaç adımda Facebook ve Instagram’dan reklam verebilirsiniz.

 

Facebook Business Extension kurulumu esnasında reklam vermeniz için gerekli olan tüm altyapınız otomatik olarak kurulurken, IdeaSoft’un uygulama ile beraber ücretsiz olarak sunduğu reklam verme modülü sayesinde sosyal medya reklamlarınızı hızlıca oluşturabilirsiniz.

 

Reklam platformumuz üzerinden kampanyanızın amacı, adı, görseli, açıklaması, hedef kitlesi, reklam tercihleri, bütçesi ve diğer pek çok ayarı kolayca oluşturabilir, e-ticaret sitenizin reklamlarını Facebook ve Instagram üzerinden yayınlayabilirsiniz.

IDEASOFT OTOPILOT

 

Türkiye’de ilk ve tek! OtoPilot hizmetimiz sayesinde e-ticaret sitenizin Facebook ve Instagram reklamlarının kurulumdan yönetimine kadar tüm aşamalarını otomatik olarak yapabilirsiniz.

 

Üstelik tüm süreçlerinizde IdeaSoft’un e-ticaret uzmanları yanınızda olacak, sizleri bilgilendirecek ve reklam performansınızın her daim yüksek olması için sizlerin yanında olacaktır.

Stocksy_txp53004cb2N22300_OriginalDelivery_3642321 (2).jpg
bottom of page