top of page
ticimax.png

Ticimax uluslararası standartlardaki PCI DSS Level 1, ISO 22301:2019, ISO/IEC 27001:2013 ve ISO/IEC 20000-1 :2011 sertifikalarına sahip Türkiye’deki tek e-ticaret altyapısıdır. Aralarında Türkiye'nin ve dünyanın en büyük e-ticaret sitelerinin de yer aldığı 11.000 'in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye'de değil, dünya genelinde satış yapma imkânı sağlamaktadır.

GettyImages-1281476785 (1).jpg

Bu iş birliğinin en önemli noktalarından biri de işletmelerin whatsapp business hesabına gitmeden e-ticaret sitelerinin yönetim paneli üzerinden whatsapp reklamlarını verebilmeleri ve ürün reklamları için envanter yönetimlerini yapabilmeleridir.

Stocksy_txpb7cddcd2MN9300_OriginalDelivery_2607495.jpg

Bu otomatizasyon ile işletmelerin Facebook reklam yönetimlerini daha hızlı ve daha verimli yapabilmelerine olanak sağlıyoruz. Reklamlarını en hızlı şekilde yayına almalarını, kolayca optimize etmelerini ve maliyetlerini azaltmalarını amaçlıyoruz.

Ticimax’ın gelişmiş e ticaret altyapısını ve yüksek kullanıcı deneyimini Facebook’un güçlü pazarlama özellikleri ve erişebilirliği ile birleştiriyor ve KOBİ’lerin işlerini büyütmelerine yardımcı oluyoruz. Bu bağlamda tüm deneyim ve birikimlerimizi işini dijitalleştirmek isteyen işletmelere sunarak Facebook ile işbirliğimiz kapsamında KOBİ’lere ışık tutmayı hedefliyoruz.

Ticimax, KOBİ’lerin işlerini büyütmeleri ve Facebook çözümleri ile markalarını dijitalleştirmeleri noktasında Facebook ile iş ortaklığı yapıyor. Bu iş birliği kapsamında; Ticimax müşterileri e-ticaret sitelerini tek noktadan direkt olarak Facebook’a bağlayabilecek, Instagram, Facebook mağazaları ile eticaret sitelerinin envanter yönetimini tek alan üzerinden kolayca yapabilecek, ürün reklamlarını admin panelleri üzerinden hızlıca açabilecek. Böylece Facebook Business Manager yönetimine alternatif olarak  reklam yönetimlerinizi kolaylaştırıyor ve satışlarını arttırmalarına yardımcı oluyoruz.

bottom of page