top of page

Item List

Başarılı KOBİler Anlatıyor: Bitmeyen Kartuş

Bitmeyen Kartuş'dan Birol Çil ile bu keyifli sohbette Facebook ticaret partneri IdeaSoft araçlarını kullanarak nasıl başarıya eriştiğini izleyebilirsiniz!

Başarılı KOBİler Anlatıyor: Blend1601

Blend1601'in kurucusu Armağan Portakal ile bu keyifli sohbette Facebook ve Ticimax araçlarını kullanarak başarılı olma serüveninden bahsettik!

Başarılı KOBİler Anlatıyor: Elchee Wear

Elcheewear’in kurucusu İlhan Aslan ile dijital dönüşüm serüvenini, yurtdışı pazaryerlerinde yer almanın tüyolarını ve ihracat yolculuğunu konuştuğumuz keyifli sohbeti kaçırmayın!

Başarılı KOBİler Anlatıyor: FZ Otomotiv ve Rulman

FZ Otomotiv ve Rulman'dan Furkan Zeren ile bu keyifli sohbette Facebook ve N11 araçlarını kullanarak ilerlediği başarı serüvenini dinleyebilirsiniz.

Başarılı KOBİler Anlatıyor: Goia Socks

Goia Socks'un kurucusu Emre Baykal ile başarı serüvenini ve e-ticaret yolculuğunu konuştuğumuz keyifli sohbeti kaçırmayın!

Başarılı KOBİler Anlatıyor: My Mini Baby

Boost with Facebook partnerlerimizden Trendyol'dan Pazaryeri Satıcı Eğitim Uzmanı Elif Kalyoncu ve My Mini Baby kurucusu Bade Karapekmez ile bu keyifli sohbette e-ticarette başarılı olma hikayesini dinleyebilirsiniz.

Başarılı KOBİler Anlatıyor: Peshce

Peshce'nin kurucusu Zekiye Erenay ile başarı serüvenini ve e-ihracat yolculuğunu konuştuğumuz keyifli sohbeti izleyebilirsiniz!

Başarılı KOBİler Anlatıyor: Sosyetik AVM

Sosyetik AVM'nin başarı hikayesiyle Facebook ürünlerini daha kolay bir şekilde işletmenize entegre edebilirsiniz!

Boost with Facebook Lansmanı: IdeaSoft

Boost with Facebook partnerlerimizden IdeaSoft’un etkinliği, Kurucu ve CEO Seyhun Özkara’nın IdeaSoft’u tanıtmasıyla başladı. İş Ortakları Müdürü Eray Şentürk’ün moderatörlüğünde müşterilerini konuk alan oturumda, ihracat, üretim ve dağıtım gibi konuların üzerinde duruldu.

Boost with Facebook Lansmanı: T-Soft

Boost with Facebook partnerlerimizden T-Soft’un oturumu, HeloRobo Genel Müdürü Gökhan Karahan’ın sunumu ve moderatörlüğüyle başlayarak, T-Soft’un Kurucu ve CEO’su Ömer Arıkan’ın T-Soft’u tanıtmasıyla devam etti. Oturum, T-Soft’un Kurumsal Satış Yöneticisi Esra Karaaslan’ın ve HeloRobo’da Satış Müdürü olan Burcu Albayrakoğlu ve Satış Uzmanı olan Damla Akıncı’nın sunumlarıyla kapanış yaptı.

Boost with Facebook Lansmanı: Ticimax

Boost with Facebook partnerlerimizden Ticimax, program lansmanında yeni ürünlerini duyurdu. Ticimax’in Kurucu ve CEO’su Cenk Çiğdemli’nin konuşmasıyla başlayan oturum, Dijital Pazarlama Yöneticisi Pınar Keleş ve Eğitim Yöneticisi Erhan Dönmez’in Ticimax’in yeni ürünlerini tanıttıkları sunumla devam etti.

Facebook ile Ticarette Öne Çıkın: IdeaSoft Atölyesi

KOBİ’lerin dijital dönüşümünü hızlandırmak için IdeaSoft ile düzenlediğimiz Facebook ile Ticarette Öne Çıkın: IdeaSoft Atölyesi'ni buradan izleyebilirsiniz!

bottom of page